Image Alt

O marce

KARBON to marka rowerów, powstała z pasji i wiary, że możemy zaoferować naszym klientom produkt wysokiej jakości, dostosowany do ich potrzeb.

Rowery Karbon

Na sezon 2021 wracamy z kolekcją rowerów dla najmłodszych, w której znajdą Państwo nowe wersje naszych najpopularniejszych modeli. KARBON to rowery zaprojektowane w Polsce i oferowane na całym jej obszarze w rozbudowanej sieci sprzedaży. Zapraszamy dystrybutorów do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą oraz polityką handlową.

Doświadczenie

rowery KARBON to dzieło specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej

Bezpieczeństwo

rowery KARBON projektujemy w Polsce dbając o ich bezpieczne funkcjonowanie

Trwałość

komponenty rowerów KARBON dobieramy tak aby służyły niezawodnie przez długi czas

Przyjemność z jazdy

dla nas to nie tylko slogan, rowery KARBON będą cieszyć małych i dużych użytkowników

Karbon rowery dziecięce

Specjalnie dla najmłodszych

Tworząc rowery KARBON zawsze najważniejsze jest dla nas, aby jazda na rowerze była przyjemnością i bezpieczną zabawą już od najmłodszych lat. Wszystkie komponenty spełniają wymagania polskiej normy dla rowerów dziecięcych, są wytrzymałe i trwałe. Również właściwa forma i estetyka naszych rowerów stawia nas na jednym z czołowych miejsc na polskim rynku, łatwo przyciągając spojrzenia najmłodszych użytkowników.
ROWERY
x

tell me more

Enter your details below and learn about all the perks you get by using Xtrail Explorer.

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Or call us for more info:

x

Warning: Use of undefined constant WPML_TM_FOLDER - assumed 'WPML_TM_FOLDER' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/platne/serwer106439/public_html/karbon-rowery.pl/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/class-wcml-dependencies.php on line 262