Image Alt

For dealers

KARBON to rowery zaprojektowane w Polsce i oferowane na całym jej obszarze w stale rosnącej sieci dystrybucyjnej.

Dlaczego warto?

Nasze rowery zostały zaprojektowane i zbudowane tak, aby jazda dla użytkowników była przyjemnością i procentowała chęcią do aktywnego spędzania czasu w miarę dorastania.
KARBON to rowery zaprojektowane w Polsce i oferowane na całym jej obszarze w stale rosnącej sieci dystrybucyjnej. Wszystkie podzespoły dobrane zostały pod kątem trwałości i funkcjonalności. Rowery KARBON objęte są 24-miesięczną gwarancją, z możliwością przedłużenia gwarancji na ramę do 60 miesięcy.
Zapraszamy dystrybutorów do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą oraz polityką sprzedaży. Po wstępnej weryfikacji zgłosi się do Państwa osoba z działu handlowego i przedstawi pełny zakres potrzebnych Państwu informacji.
Rower dla chłopca 12 cali zielony
ROWERY
Dealer rowerowy Karbon

Jak zostać naszym dealerem?

Jeśli chcecie Państwo zostać naszym partnerem handlowym prosimy o pozostawienie w formularzu danych kontaktowych oraz wysłanie do nas drogą mailową zaświadczenie NIP, Regon oraz wpis do ewidencji lub KRS.
Po wstępnej weryfikacji zgłosi się do Państwa osoba z działu handlowego i przedstawi pełny zakres potrzebnych Państwu informacji.
ROWERY

Dział handlowy

Adam Sielicki
x

tell me more

Enter your details below and learn about all the perks you get by using Xtrail Explorer.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Or call us for more info:

x